INSPEKČNÍ TECHNIKA

WÖHLER - INSPEKČNÍ (REVIZNÍ/SERVISNÍ) KAMERA, ENDOSKOP 

Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem inspekční techniky a souvisejícího příslušenství pro vizuální kontrolu kouřovodů, kanalizace, vodovodního vedení apod. vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní inspekční techniku. Máte-li nějaké dotazy ohledně inspekční t...

WÖHLER - INSPEKČNÍ (REVIZNÍ/SERVISNÍ) KAMERA, ENDOSKOP 

Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem inspekční techniky a souvisejícího příslušenství pro vizuální kontrolu kouřovodů, kanalizace, vodovodního vedení apod. vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní inspekční techniku. Máte-li nějaké dotazy ohledně inspekční techniky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

Zobrazit

INSPEKČNÍ TECHNIKA Počet produktů: 116

Podkategorie

 • Inspekční kamery

  INSPEKČNÍ (REVIZNÍ/SERVISNÍ) KAMERY PRO VAŠE POUŽITÍ

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem inspekčních, revizních a servisních kamer a souvisejícího příslušenství pro vizuální kontrolu kouřovodů, kanalizace, vodovodního vedení apod. vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní inspekční, revizní či servisní kameru. Máte-li nějaké dotazy ohledně inspekční, revizní nebo servisní kamery, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • Endoskopy, zrcátka

  Používáním moderních endoskopů je možný průnik do jinak skrytého vnitřního fungování strojů a systémů, což napomáhá kontrolovat je pravidelně s mírným úsilím (bez časově náročné demontáže).

  Je to ideální nástroj pro údržbu a umožňuje zahájit cílené opravy a zabránit většímu poškození. Tato kontrolní technologie je nejen oblíbená při kontrolách nedostupných dutin (např.: izolace střech, kouřovodů, umyvadel, krbů), ale také v jiných oblastech jako např. servis motorových vozidel.

  ENDOSKOPY A ZRCÁTKA PRO VAŠE POUŽITÍ

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem endoskopů, zrcátek a souvisejícího příslušenství vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní endoskopy a zrcátka z naší nabídky. Máte-li nějaké dotazy ohledně endoskopů a zrcátek, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • Příslušenství a...

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem příslušenství k námi prodávané inspekční technice a vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní příslušenství k inspekční technice z naší nabídky. Máte-li nějaké dotazy ohledně příslušenství k inspekční technice, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 116 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 116 položek