Skladník / skladnice

Náplň práce:

manipulace s materiály a výrobky pomocí paletového vozíku či VZV,

▪ rozvoz a svoz polotovarů do kooperací,

vedení skladových zásob a kontrola materiálu při příjmu,

balení výrobků a příprava jednotlivých zakázek k expedici,

vykládky a nakládky materiálů či výrobků,

▪ další pomocné skladové práce.

Požadujeme:

▪ vzdělání min. SOU,

▪ řidičský průkaz sk. B,

▪ zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost,

▪ zajistíme školení na VZV.

Mechanik montáž jednoúčelových strojů

▪ montáž jednoúčelových strojů,

▪ provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení.

Požadujeme:

▪ vzdělání technického směru,

zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou,

▪ znalosti čtení výkresové dokumentace,

▪ znalosti pneumatických a hydraulických schémat výhodou,

▪ svářečský průkaz výhodou,

▪ komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, technické myšlení.

Nabízíme:

▪ zaměstnání v prosperující společnosti,

▪ odpovídající finanční ohodnocení,

zaučení, zaškolení,

▪ jednosměnný provoz,

▪ stravenky,

▪ týden dovolené navíc,

▪ přátelský kolektiv.

Nástup: ihned nebo po dohodě

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se o ní dozvědět víc?

Zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail prace@woehler.cz,
anebo nás kontaktujte na tel. čísle 565 349 014