OBSLUHA CNC FRÉZKY

Náplň práce:
  • obsluha, seřizování a programování CNC frézky
  • zpětná kontrola kvality výrobků.
Požadujeme:
  • vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy),
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou,
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • znalost programování (Siemens výhodou),
  • orientace v nástrojích pro produktivní frézování,
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů,
    technické myšlení.

DĚLNÍK VÝROBY TECHNICKÝCH KARTÁČŮ

  • příprava materiálu pro výrobu,
  • výroba technických kartáčů.
Požadujeme:
  • pečlivost, samostatnost, pracovitost.
Nabízíme:
  • zaměstnání v prosperující společnosti,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • zaškolení,
  • týden dovolené navíc,
  • stravenkový paušál,
  • přátelský kolektiv.

Nástup: ihned nebo po dohodě

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se o ní dozvědět víc?

Zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail prace@woehler.cz,
anebo nás kontaktujte na tel. čísle 565 349 014