E-SHOP

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE A NÁŘADÍ PRO PLYNAŘE, KOMINÍKY, INSTALATÉRY, TOPENÁŘE A VZDUCHOTECHNIKY

Wöhler Bohemia s.r.o. je Váš spolehlivý internetový prodejce a výrobce řady výrobků např. měřících a zkušebních přístrojů, čistící techniky, videoinspekčních systémů a podobných. Wöhler pokrývá z podstatné části potřeby všech řemeslníků, kteří se zabývají o...

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE A NÁŘADÍ PRO PLYNAŘE, KOMINÍKY, INSTALATÉRY, TOPENÁŘE A VZDUCHOTECHNIKY

Wöhler Bohemia s.r.o. je Váš spolehlivý internetový prodejce a výrobce řady výrobků např. měřících a zkušebních přístrojů, čistící techniky, videoinspekčních systémů a podobných. Wöhler pokrývá z podstatné části potřeby všech řemeslníků, kteří se zabývají oblastmi komínové techniky, voda-topení-plyn, kanalizace, klimatizační a větrací systémy apod. Objednejte si potřebné přístroje či nářadí v našem autorizovaném internetovém obchodě. Navíc se zde dozvíte mnoho cenných informací viz. Odborné informace. Využijte také naši nabídku školení.

Zobrazit

E-SHOP V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • MĚŘÍCÍ TECHNIKA

  WÖHLER - MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKA

  Na základě výsledků měření a na jejich vyhodnocení se zpracovávají doporučení pro optimalizaci a udržitelnost systémů. To se týká monitorování systémů z hlediska bezpečnosti, ale i vyhodnocení energetické účinnosti budov, vytápění a větrání. Toto vyžaduje přesné měřící přístoje, které jsou uživatelsky přívětivé. Také musí odpovídat nejnovějším požadavků v oblasti dokumentace a zpracování výsledků, tzn. možnost přípravy dat a jejich přenos na PC či mobilní zařízení, tak aby jim mohl uživatel důvěřovat. Již od šedesátých let minulého stolení prohlubuje Wöhler komplexní znalosti o fyzikálních měřících technikách. Vysoká inovační síla a využití nejmodernějších technologií v oblasti hardwaru, softwaru a mechaniky nám umožňuje nabízet stále novější měřící techniku. Mnoho přístrojů bylo přezkoušeno testovacími instituty, testováno v terénních podmínkách a přizpůsobeno potřebám řemeslné výroby a průmyslu. Díky tomuto si můžete být jisti spolehlivostí a přesností měřících přístrojů Wöhler.

  MĚŘÍCÍ TECHNIKA PŘÍMO OD VÝROBCE

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem měřící a zkušební techniky, inspekční techniky, čistící techniky a souvisejících zařízení vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní přístroje z naší nabídky zkušební a měřící techniky. Máte-li nějaké dotazy ohledně měřící a zkušební techniky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • INSPEKČNÍ TECHNIKA

  WÖHLER - INSPEKČNÍ (REVIZNÍ/SERVISNÍ) KAMERA, ENDOSKOP 

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem inspekční techniky a souvisejícího příslušenství pro vizuální kontrolu kouřovodů, kanalizace, vodovodního vedení apod. vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní inspekční techniku. Máte-li nějaké dotazy ohledně inspekční techniky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • KOMINICKÉ POTŘEBY

  WÖHLER - POTŘEBY PRO KOMINÍKY A HASIČE

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem kominických potřeb, které sama vyrábí či jsou vyráběné firmou Wöhler Technik Gmbh. Objednejte si nyní kominické potřeby z naší nabídky. Máte-li nějaké dotazy ohledně kominických potřeb, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • VODA-TOPENÍ-PLYN

  WÖHLER - PŘÍSTROJE A NÁŘADÍ PRO OBORY VODA-TOPENÍ-PLYN 

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem přístrojů a nářadí pro obory VODA-TOPENÍ-PLYN a také protahovacích strun pro elektrikáře. Objednejte si nyní přístroje nebo nářadí pro obory VODA-TOPENÍ-PLYN či protahovací struny (systémy) pro elektroinstalaci z naší nabídky. Máte-li nějaké dotazy ohledně přístrojů a nářadí pro obory VODA-TOPENÍ-PLYN a také protahovacích strun pro elektrikáře, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • VZDUCHOTECHNIKA

  WÖHLER - PRODUKTY PRO VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI A REKUPERACI

  Ať se jedná o měření, údržbu nebo zjištění kvality: s měřicími, kontrolními přístroji a čistícím zařízením společnosti Wöhler,  můžete pracovat přesněji, rychleji a efektivněji.

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem přístrojů a nářadí pro techniky zajišťující vzduchotechniku atd. Objednejte si nyní přístroje nebo nářadí pro techniky zabývající se vzduchotechnikou, klimatizací a rekuperací z naší nabídky. Máte-li nějaké dotazy ohledně přístrojů a nářadí pro techniky vzduchotechniky, klimatizace a rekuperace, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!

 • TECHNICKÉ KARTÁČE

  WÖHLER - TECHNICKÉ KARTÁČE PRO RŮZNÉ ČIŠTĚNÍ

  Firma Wöhler Bohemia s.r.o. je Vaším online prodejcem technických kartáčů pro všechny možnosti využití. Objednejte si nyní technické kartáče z naší nabídky, věříme, že si vyberete. Máte-li nějaké dotazy ohledně technických kartáčů, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme!