Kusů: 0 ks
Cena: 0,00 Kč s DPH

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryHlavní menu

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryÚvod

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryO nás

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamery» Školící centrum

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamery» Strojní vybavení firmy

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamery» Napsali o nás ...

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamery» Kariéra

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryAktuality

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryAkční nabídka

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamerySlužby

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryOdborné informace

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryObchodní podmínky

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryKontakty

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryInspekční a měřící technika, kominické potřeby

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryMĚŘÍCÍ TECHNIKA

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryINSPEKČNÍ TECHNIKA

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryKOMINICKÉ POTŘEBY

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryVODA-TOPENÍ-PLYN

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryVZDUCHOTECHNIKA

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryTechnické kartáče

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamerySPIRÁLOVÉ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryTOČENÉ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryVÁLCOVÉ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryTALÍŘOVÉ, DISKOVÉ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryOKRUŽNÍ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamerySPECIÁLNÍ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryRUČNÍ KARTÁČE

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryJednoúčelové stroje

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryVÝROBA MALÍŘSKÝCH VÁLEČKŮ

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kamerySTŘÍHÁNÍ KARTÁČ. MATERIÁLU

Wöhler Bohemia s.r.o. - kominické kartáče, inspekční kameryODJEHLOVÁNÍ, LEŠTĚNÍ

Volejte nám na číslo:
+420 565 323 076
Novinky emailem

Kontakty
Wöhler Bohemia s.r.o.
Za Náspem 1993
Pelhřimov 393 01
Woehler TV

Woehler TV

Mechanik montáže

Náplň práce:

▪ montáž jednoúčelových strojů,

▪ provádění funkčních zkoušek strojů

  a zařízení.

Požadujeme:

▪ vzdělání technického směru,

▪ zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní

   společnosti výhodou,

▪ znalost čtení výkresové dokumentace,

▪ svářečský průkaz výhodou,

▪ znalost pneumatických a hydraulických

  schémat výhodou,

▪ komunikativnost, samostatnost, aktivní

  přístup k řešení problémů, technické

  myšlení.

Nabízíme:

▪ zaměstnání v prosperující společnosti,

▪ odpovídající finanční ohodnocení,

▪ jednosměnný provoz,

▪ náborový příspěvek,

▪ stravenky,

▪ týden dovolené navíc,

▪ přátelský kolektiv.

Obsluha CNC frézky

▪ obsluha, seřizování a programování CNC frézky,

▪ zpětná kontrola kvality výrobků.

Požadujeme:

▪ znalost programování (Siemens výhodou),

▪ orientace v nástrojích pro produktivní frézování,

  myšlení.

Nabízíme:

Nástup: ihned / po dohodě

Zaujala Vás některá z námi nabízených pozic? Chcete se o ní dozvědět víc?

Zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail prace@woehler.cz,
anebo nás kontaktujte na tel. čísle 565 349 014.

Staňte se členem našeho týmu!